Buta, obietnice i brak zrozumienia realiów

Każdy nowy na PP robi dwie rzeczy – obiecuje i stwierdza, że się nie da. Ten zrobił je jednocześnie. Jednocześnie wiele obiecał i jednocześnie stwierdził, że się nie da w krótkim czasie. :)))

To co czytam to albo jest cynizm albo kompletne brednie.

Cytaty:

„A czym się różnią kurierzy od listonoszy?”

Jak ktoś na stanowisku prezesa Poczty Polskiej może zadać tak idiotyczne pytanie? Listonosz doręcza listy, nie doręcza paczek – paczki doręcza paczkonosz. Druga różnica między pocztowym paczkonoszem, a kurierem jest taka, że kurier więcej zarabia i jest wyposażony w dobrze działające narzędzia pracy. Kurier doręczający przesyłki np. UPS dostarcza je firmowym obrandowanym samochodem, w ręku dzierży przemysłowego palmtopa, jest ubrany w służbowy mundurek. Paczkonosz z Poczty to podnajmowana osoba nie cechująca się niczym powyższym.

I pomimo to wszystko oraz fakt, że Poczta jest zwolniona z VAT nadal przesyłki kurierskie są bardziej atrakcyjne niż paczki. GRATULACJE. PANIE PREZESIE.

> Przecież to jest oczywiste, że oni muszą mieć telefony, że muszą mieć laptopy.

Przecież to oczywiste, że to idiota stwierdził. Listonosz nie potrzebuje żadnego laptopa – przeciętny laptop waży ok. 3kg. Listonosze od lat protestują, że mają za cięzkie torby. Na cięzką cholerę ten laptop?