Grecja w strefie euro jest dobra dla niemieckiej burzuazji, reprezentowanej przez Merkelowa, i ktora to niemiecka burzuazja moze w ten sposob dalej ciagnac zyski z handlu z Grecja, ale jest wysoce szkodliwa dla Grekow, ktorzy w ten spsodob sa dalej wyzyskiwani przez niemiecki kapital.

lech.keller@gmail.com

i to w strone wschodu i poludnia. Niemcy , francja, hollandia, norwegia, szwecja, estonia, filandia. luksemburg, belgia – to wlasciwie jest podstwawa do nowej unii, bo ta obecna z powodu roznic mentalnosci sie nie sprawdzila. Gdy u nas pani profesor promuje dojenie panstwa, w postaci zakladania fikcjynych przedsiebiorstw kobiet w ciazy – to taka idea na zachodzie w kapitalizmie nadrenskim jest prawie karalna. To nazywa sie wyludzenie i dzailanie sprzecznie z interesem spolecznym.

Ci w Polsce jest wlasciwie interesem spolecznym ? jak grabia panstwo i udajaca cfaniakow, – napewno grabia tez i unie, tym bardziej pieniedzy obcych frajerow z brukseli – niekt nie jest w stanie skontrolowac. Nawet metro i kanalizacje w stolicy budujemy za nie swoje – bez miliardow z Unii i euro – Polska bylaby za kosowem w rozwoju cywilizycjynm.

I tu wystepuje najjakrawszy rozdzwiek – miliardy euro brac – ale odpowiedzialnosci ze euro przyjac sie nie chce. Polskie mniec ciasteczko, nawet to zjedzone.

Mam nadzieje ze wystapimy z unii albo nas o to poprosza, bo sie nienadajemy, jako narod klotliwy, msciwy, zawistny, mafijno-nepotyczny, korupcyjny. I tak przy wydatnej pomocy miliardow Unii nie potrafimy odbic sie od dna najbiedniejszyvch w Unii Europejskiej – tygrys i zielona wyspa z nad wisly przegonila tylko cauosescu-rumunie i zaspanych Bulgarow:-))))

Gość portalu: Gosc987 napisał(a):

> Juz są przecieki z błyskawicznej i nieplanowanej wizyty,

Historycznie juz, te „nieplanowane” wizyty „nieproszonych” Amerykanow w Niemczech zawsze dobrze sluzyly ogolnemu dobru w Europie i tak bedzie tez tym razem. Jedynie faszystom nigdy one dobrze nie sluzyly.mr.knox zawsze zalogowany.

www.youtube.com/watch?v=Ufk92V-sc30&feature=related

lmblmb, wiemy, wiemy już po co przyjechał bez zaproszenia, bez protokołu z nagłymi roboczymi odwiedzinami w czasie urlopu Wolfganga Schäuble na Sylt US-Finanzminister Timothy Geithner. Przyjechał namawiać Niemcy by przejęli cały dług Europy ( w wiadomościach w TV poinformowano), jak i zadbali o miejsca pracy w Europie, już Szwajcarzy śmieją się na blogach z głupoty Anglosasów – T. Blaira też, ten też już zaczął nieproszony mieszać się w nie swoje sprawy, poczytaj sobie:

alles-schallundrauch.blogspot.de/

Imblmb w USA jak i niefunkcjonującej Europie musi się już dobrze, a dobrze pod nogami palić, że aż z takimi misjami przylatują bez zaproszenia ani uprzedzenia z nagłą wizytą w czasie urlopu do Niemiec, powtarzam, ciekawe jaki mają w tym interes? Musi być niezwykły i bardzo poważny, raczej palący interes skoro tak im, to znaczy Timothy Geithner się spieszy. Przyjdzie czas że i to się dowiemy w swoim czasie jak nie z europejskich mediów to z amerykańskich, komuś ta nagła, paląca wizyta nie ujdzie uwadze. Timothy Geithner został odprawiony przez Wolfganga Schäuble jak to przystało się mówić w Polsce „z kwitkiem”.

Teraz wyobraźcie sobie tę presję na Niemcy z każdej strony, Niemcy mają ratować wszystkich.

Poczytaj Pan prase powojenna.To samo pisano tylko w innym kierunku.Zreszta masz Pan taki sam dostep,jak Ja.Oceniam wiec panski tekst na propagandowy, dla opcji ktora pada, nie dla Polski.

Owszem. Wszelkie darmówki mnie nie przekonują, choćby nawet dostawały miliardy punktów w testach… a już najbardziej tak popularny u nas Avast… lepiej mieć coś porządnego.

> jak można pisać tak tendencyjnie propagandowe artykuły.

> W PRL Trybuna Ludu mogla by się uczyć manipulowania danymi od „GW”.

>

> Przecież my nie gonimy Europy tylko Europa goni nas , bo biednieje.

> Krach w strefie Euro spowodował, że gospodarki Węgier, Estonii, Grecji i Portug

> alii skurczyły się a nie my szybciej gonimy.

Ty debilu w ogóle czytać nie umiesz? Nie ma żadnej informacji o tym, że w Polsce była recesja lub stagnacja.

Poproś kogoś by bombę pie…ął na ciebie. Wtedy będziesz nareszcie szczęśliwy.

Albo sam się wysadź.

jak można pisać tak tendencyjnie propagandowe artykuły.

W PRL Trybuna Ludu mogla by się uczyć manipulowania danymi od „GW”.

Przecież my nie gonimy Europy tylko Europa goni nas , bo biednieje.

Krach w strefie Euro spowodował, że gospodarki Węgier, Estonii, Grecji i Portugalii skurczyły się a nie my szybciej gonimy.

Ale my szybciej nie dogonimy średniej europejskiej bo Niemcy i Anglia maja bardzo solidne gospodarki.

I jak zauważył autor: „dzieli nas gigantyczna przepaść” bo im wyżej tym ciężej.

No i bardzo dobrze. Najwyższy czas położyć kres ministrom nieudacznikom od państwowej kasy.Normalny człowiek jak zaciągnie dług to nie ma zlituj się komornik ściągnie co do grosza, a jak braknie to rodzina niech buli.Powinien być jeszcze zapis że takiego gamoniatego ministra pociągnąć do odpowiedzialności za błędne decyzje, do kamieniołomów włącznie.Takiemu ministrowi to zwisa bo skończy kadencję i niech się martwi następca, a my ładujemy w ten dziurawy worek.

Ciągłe podawanie ręki tonącemu musi mnieć logiczny koniec,

bo inaczej ci na powierzchni, będą również wciągnięci w wiry gospodarcze.

Kto powiedział a będzie zmuszony również powiedzieć b.

Federacja koniecznością.

Federalna Republika Niemiec, jakoś funkcjonuje całkiem dobrze,

choć jak się słyszy Baeyery po cichu zawsze grożą z wystąpieniem z federacji.

W przyszłej Europje nie będzie inaczej.

Baeyery dziś; co mają więcej, muszą oddawać na rozwój innych krajów (landów) Niemnieckich.

Czyli bogatsze państwa Europejskie, muszą dopłacać biedniejszym na dłuższą skalę.Czas jest duszą świata.

Wszystko co człowiek zwierzętom robi,

wróci na człowieka spowrotem.

(Pythagoras z Samos 570p.n.e.-510p.n.e.)

To całe Euro jeszcze się nie zaczęło, a ja już wypatruję końca. Nic do nożnej nie mam, poza tym, że co za dużo to niezdrowo. Mam swoje zajęcia, nie obejrzę żadnego meczu, ale już nie można spokojnie poruszać się po sklepach i sieci, żeby nie natknąć się na przyczepione na rzepie Euro. Chciałam dziś sobie zobaczyć na YT przepis na sakiewki ze szpinakiem i co? „Idealna propozycja na przekąskę podczas zbliżających się mistrzostw”. Efekt tego będzie taki, że przez 3 tygodnie nie wejdę na żaden portal informacyjny, żeby zminimalizować ryzyko przysypania przeżutym ponad miarę tematem.animowo-mangowo.blog.onet.pl/