Rynek paniczną wyprzedażą zareagował na mikre zyski za II kwartał producenta mikrosfery. Kurs na początku sesji zawisł na dolnych widłach, a przecena sięgała nawet 19 proc. O możliwości ziszczenia negatywnego scenariusza ostrzegał przed kilkoma dniami technik portalu StockWatch.pl w porannym Wykresie dnia.

 

— . Moja firma WENTYLACJA STRUMIENIOWA – www.wentylacja-strumieniowa.com.pl – zajmuje się analizami numerycznymi -symulacjami CFD, konsultowaniem i opiniowaniem różnorodnych systemów wentylacji pożarowej i oddymiania budynków. Jestem niezależnym konsultantem wyspecjalizowanym w systemiemie wentylacji strumieniowej JETFAN i modelowaniu CFD. Moje rozwiązania wentylacji strumieniowej JETFAN przygotowywane są w oparciu o uniwersalne rozwiązanie systemu JETFAN i potwierdzone za pomocą komputerowego modelowania CFD oraz pozwalają na zastosowaniu przez Wykonawców dowolnych producentów urządzeń. Wykonuję również dla obiektów kompleksową koncepcję systemów zabezpieczenia przed zadymieniem i oddymiania wraz z doborem urządzeń i scenariuszami pożarowymi. Wykonuję głównie komputerowe modelowanie CFD (symulacje CFD-ang. Computational Fluid Dynamics) dla rozprzestrzeniania się dymu i temperatury w budynkach oraz przeprowadzam analizy możliwości ewakuacji ludzi z obiektu.

Marek Magdziarz -Symulacje CFD, tel.607-324-445

Wybór nazwy firmy coraz częściej warunkuje dostępność danej nazwy w polskimi rejestrze domen. Przyszli przedsiębiorcy mają twardy orzech do zgryzienia, bo wolnych nazw domen z końcówką .pl ubywa z miesiąca na miesiąc.

Ano takie: z artykulu 286 Kodeksu Karnego.

Oszustwo jest pojęciem prawa karnego. Określone jest przede wszystkim w kodeksie karnym oraz kodeksie karnym skarbowym. Można wymienić następujące typy oszustwa: oszustwo zwykłe (art. 286 k.k.); oszustwo komputerowe (art. 287 k.k.); oszustwo kredytowe (art. 297 k.k.); oszustwo kapitałowe (art. 311 k.k.); oszustwo ubezpieczeniowe (art. 298 k.k.); oszustwo podatkowe (art. 56 k.k.s.).

Oszustwo zwykłe

Oszustwo polega na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez jeden z trzech sposobów określonych w art. 286 k.k.:

* wprowadzenie w błąd, tzn. wytworzenie w świadomości pokrzywdzonego fałszywego obrazu pewnego stanu rzeczywistego, np. przez twierdzenie, że sprzedawany bezwartościowy metalowy pierścionek jest złoty),

* wyzyskanie błędu innej osoby, tzn. wykorzystanie przez sprawcę już istniejących, niezgodnych z rzeczywistością, opinii lub wyobrażeń osoby rozporządzającej mieniem (wyrok SN z 27 października 1986 r., OSNPG z 1987 r. nr 7, poz. 80),

* wyzyskanie niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania przez inną osobę, tzn. wyzyskania stanów stałych (np. choroba psychiczna) lub przemijających (np. stan upojenia alkoholowego, po zażyciu narkotyków), zakłócenia świadomości ofiary albo niedojrzałość psychiczną (gdy pokrzywdzony jest dzieckiem).

Skutkiem przestępstwa oszustwa, określonego w art. 286 par. l k.k., jest niekorzystne rozporządzanie mieniem przez osobę pokrzywdzoną.

www.gazetaprawna.pl/encyklopedia/prawo/hasla/335045,oszustwo.html

Wiecej tez np. tu: karne.pl/oszustwo.html

…potrącenia w Polsce wynoszą: przy płacy brutto 5000 zł – ok. 29 proc. (ale to łącznie ze składką emerytalną, rentową i zdrowotną, oraz NFZ), przy płacy brutto 10000 – ok. 30 proc. (ale to łącznie ze składką emerytalną, rentową i zdrowotną, oraz NFZ)

Nie wierzysz? – Wygooglaj sobie kalkulator wynagrodzeń. Dla ułatwienia adres ci dam:

wieszjak.pl/narzedzia/kalkulatory/96,kalkulator-wynagrodzen.htmlJa i mój Brat

Świat według pissdoidów

a ja polecam zarabianie w programie inwestycyjnym Just been paid – info na

zarabiaj-kase.ucoz.pl/

stabilny – płaci solidnie, teraz jest najlepszy moment na inwestowanie, 2% dziennie

dokładnie – dużo może nawet już być cwańszy i jeżli ma swoją blendownie to może niezłe ‚wały’ robić 😀www.forumsmarowe.pl – jak dobrać najlepszy olej, smar

bardzo sobie chwale towar z wólki, ale chyba mimo wszystko wolę do nich pojechać osobiście i wybrać to co mi odpowiada, zwłaszcza że to towar na handel… a może ktoś już zamawiał zdalnie i się wypowie?

Chomikuj.pl pobiera opłaty tylko za ściąganie plików – bardzo ciekawe. Wszyscy udają, że nic im nie można zrobić. To tak jakbym miał powierzchnię handlową w centrum miasta, wszyscy tam mogą rozdawać kradzione rzeczy, a ja tylko pobieram opłatę za ich przekazanie odbiorcy. Ciekaw jestem czy również w takiej sytuacji policja nic by nie mogła mi zrobić – oto Polska właśnie !

Inwestorzy, którzy dopiero co dowiedzieli się o ofercie jaka jest lokata w złoto, na pewno chcieliby dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Nic w tym dziwnego, skoro już sama nazwa brzmi całkiem nieźle. O danej lokacie można dowiedzieć się zarówno w Internecie jak i w wielu innych źródłach. Także profesjonaliści świadczący usługi typu doradztwo biznesowe z pewnością są wstanie cokolwiek o tym powiedzieć i wyjaśnić krok po kroku. Dzięki temu zainteresowani będą mogli rozpocząć swoje pierwsze inwestycje w dany sposób.

www.pafinanse.pl


Oprócz najbogatszych to opodatkować i odstawić od darmowego koryta (budżet państwa) bo ani złotówki do niego nie dokładają czarną pazerną i zboczoną kleszą mafię rzymskokatolicką.To jest największe nieszczęście które spotkało Polskę jak tylko ta sekta wtargnęła na ziemie Polskie.interia360.pl/artykul/kim-sa-ci-przez-ktorych-bez-honoru-na-dnie-legniemy-my/komentarze,45401,,36976959Po lekturze tego cyklu trudno mieć wątpliwości,

że gdyby nie Kościół, nie byłoby rozbiorów,

Polacy nie musieliby przelewać krwi w walkach o

niepodległość. Nie byłoby więc wywózek na

Sybir, krwawych narodowych powstań. Nikt nie

śmiałby urządzić nam Katynia. A oni jeszcze

wyciągają łapy po kasę za „opiekę”…

Większość z tych „zasług Kościoła dla

Polski” z uwagi na objętość cyklu ujęliśmy

skrótowo. W przyszłości przedstawimy je w

szerszych opracowaniach.