Polska nie lubi Polaków, więc trudno się dziwić że Polacy nie lubią Polski. Zamiast spowodować by obowiązujące przepisy i wysokości składek były przyjazne to zatrudnia się do tego służby specjalne.

Spowoduje to tylko wyższe koszty funkcjonowania państwa i większą chęć państwa na pieniądze podatników. Polacy znajdą następne sposoby by państwo dostawało mniej itd. Ciekawe, czy kiedyś dojdzie do rezygnacji z polskiego obywatelstwa?

antybosman napisał:

> Polska jako całkowicie uległy sługus, kolonia i rynek zbytu dla odrzutów produk

> cyjnych niemców!

Marzycie o tym pisiorki, marzycie. Bo jedyną szansą dla was jest katastrofa Polski. No ale niestety, jakoś katastrofy nie ma. Pozostaje wam polizac kotka po jajkach 🙂=Jolly Roger= =a.k.a.= =Misiek=

>>> Nie wiemy – nie piszemy <<<

Z Polska nie jest az tak zle , nie jest w ogonku i nie miala Kryzysu , bo Polskie banki maja inne struktury . Ci co mowia ,ze jest kryzys , chca przycisnac pasa ; z funduszy Unii korzystaja wszyscy czlonkowie, bo maja do tego prawo. Popatrz na inne narody: korupcja, mafia, nepotyzm…tez tam istnieja.Trzeba wiecej kontroli , dobrze zorganizowana administracje , patriotyzm … U.E. to ok. 450milonow obywateli i trzeba ,zeby wspolpracowali, bo inaczej inni nas zjedza.

i to w strone wschodu i poludnia. Niemcy , francja, hollandia, norwegia, szwecja, estonia, filandia. luksemburg, belgia – to wlasciwie jest podstwawa do nowej unii, bo ta obecna z powodu roznic mentalnosci sie nie sprawdzila. Gdy u nas pani profesor promuje dojenie panstwa, w postaci zakladania fikcjynych przedsiebiorstw kobiet w ciazy – to taka idea na zachodzie w kapitalizmie nadrenskim jest prawie karalna. To nazywa sie wyludzenie i dzailanie sprzecznie z interesem spolecznym.

Ci w Polsce jest wlasciwie interesem spolecznym ? jak grabia panstwo i udajaca cfaniakow, – napewno grabia tez i unie, tym bardziej pieniedzy obcych frajerow z brukseli – niekt nie jest w stanie skontrolowac. Nawet metro i kanalizacje w stolicy budujemy za nie swoje – bez miliardow z Unii i euro – Polska bylaby za kosowem w rozwoju cywilizycjynm.

I tu wystepuje najjakrawszy rozdzwiek – miliardy euro brac – ale odpowiedzialnosci ze euro przyjac sie nie chce. Polskie mniec ciasteczko, nawet to zjedzone.

Mam nadzieje ze wystapimy z unii albo nas o to poprosza, bo sie nienadajemy, jako narod klotliwy, msciwy, zawistny, mafijno-nepotyczny, korupcyjny. I tak przy wydatnej pomocy miliardow Unii nie potrafimy odbic sie od dna najbiedniejszyvch w Unii Europejskiej – tygrys i zielona wyspa z nad wisly przegonila tylko cauosescu-rumunie i zaspanych Bulgarow:-))))

Jak się nie podoba polska zielona wyspa, wyjedź gdzieś indziej i zobaczysz, jak tam jest. Pryśnie mit o cudownym życiu, pracy z której na wszystko człowieka stać. Zacznie się realne życie na tym całym _zachodzie_ – wynajmowanie klitki w kilka osób w imigranckiej dzielnicy, tyranie za minimalną płacę i bycie człowiekiem drugiej kategorii. Gdzie Polacy najczęściej mieszkają na zachodzie? Slough, Brixton, Neukölln, Jackowo. Dlaczego właśnie tam mieszka najwięcej Polaków? To są dzielnice o najgorszej reputacji! I tam właśnie mieszkają ci, którzy podobno znaleźli godne życie na zachodzie. Bywam często w UK i widzę, jaką pozycję mają w społeczeństwie przeciętni Polacy. Jeżdżą na mopie na Heathrow, opróżniają kubły na ulicach, niosą mi bagaż do pokoju, myją po moim obiedzie talerze w restauracjach. Tak wygląda ZACHÓD. Zatęsknisz za tuskową zieloną wyspą!

zadne grube kreski i okragle stoly

ma byc klasycznie

w zasadzie to nie rewolucja tylko powstanie zbrojne przeciwko okupantowi

po pierwszym milionie trupow tych sku…synow popierajacych ten zlodziejski ustroj reszta sie opamieta ze strachu

albo bedziemy zyc na kolanach do konca naszych dni w tym ku…kim panstwie

Ci, ktorzy powierzyli swe pienadze cwaniaczkom z piramidy finansowej pod nazwa Amber Gold sa winni swej olbrzymiej glupoty, ale z drugiej strony, to przeciez Polacy od ponad 20 lat sa indoktrynowani przez rzadzace Polska elity (w tym tez i przez Gazete Wyborcza) w duchu wspolczesnego, spekulacyjnego kapitalizmu finansowego, a wiec latwo mogli uwierzyc, ze da sie sie miec pieniadze bez pracy. Nikt im bowiem nie powiedzial, ze owszem, w kapitalizmie rynkowym mozna otrzymac pieniadze, i to duze, bez pracy, ale w aby je otrzymac, to trzeba na poczatek miec duze pieniadze. A oni, naiwni drobni ciulacze do dzis sie ludza, ze zarobia na swych „lokatach” w piramidzie finansowej pod nazwa Amber Gold. Zapomnieli, ze w kapitalizmie rynkowym, to pierwszy milion trzeba ukrasc!

lech.keller@gmail.com

Odwracanie uwagi od rzadu ktory popelnia szkolne bledy jest przykladem oglopiania Polakow. Polska nie jest krajem eksportujacym. Polska nie jest ani Japoniom ani Niemcami ktorych gospoda4ki sa oparte na eksporcie. Polskie PKB jest efektem konsumpcji wewneterznej. Nie silna zllotowka jest przyczyna ze Polska bedzie w recesji ale kary-godne bledy Boniego, Rostowskiego i RPP. Gdy wiadomo ze konsumpcja spada nie podnosi sie podatkow ( VAT, akohol, papierosy, ubrania dzieci3ece, pracy tworczej, lokat) Nie znosi sie ulg przy wypelnianiu PIT (internetowa) Nie zubaza sie spoleczenstwa bo konsumpcja jest napedem polskiej gospodarki. Nie podnosi sie kosztow kredytu (RPP zrobila to miesiac temu) aler sie go obniza ( w USA jest 0% w Polsce 4.75%) Nie podnosi sie kosztow zatrudnienia ( podwyzka ZUS, placy minimalnej, skladki rentowej) ale sie je obniza. Macie nieukow w Rzadzie to sa tego wyniki.

Chomikuj.pl pobiera opłaty tylko za ściąganie plików – bardzo ciekawe. Wszyscy udają, że nic im nie można zrobić. To tak jakbym miał powierzchnię handlową w centrum miasta, wszyscy tam mogą rozdawać kradzione rzeczy, a ja tylko pobieram opłatę za ich przekazanie odbiorcy. Ciekaw jestem czy również w takiej sytuacji policja nic by nie mogła mi zrobić – oto Polska właśnie !

najciekawsze jest to, ze te „niezalezne” szacunki te opublikowano wtedy, gdy odsunieto amerykanow od cycka, tworzac wlasny fundusz na badania z udzialem polskiego biznesu i panstwa

Tak to jest kiedy polityke gospodarcza opiera sie na wrozeniu z fusow…

Oj bedzie goraco w Polsce.

Ciekawe ze biedniejsza podobno Bulgaria zablokowala poszukiwania gazu lupkowego, a my tak sie podniecamy bedac wkrecani przez POPiS-ujacych sie politykow wszystkich opcji.

Czy to znaczy, ze moga byc przejsciowe klopoty w wyplacaniu emerytur, ktore Tusku na 100 proc. ubezpieczyl wplywami z gazu, powolujac sie na Norwegie? I czy mam juz sobie kupic sznur czy tez jest szansa, ze za PO trysnie nam na nowo ropa w Karlinie? Donald, jak umierac?!

Podobnie jest z autostradami w Portugalii. Portugalia ma takze od lat pociagi Pendolino oraz wieloliniowe sieci metra w Lizbonie i Porto…